Poradnie specjalistyczne działające w ZOZ Dąbrowa Tarnowska

Poradnia Alergologiczna

Rejestracja tel. 014 644 32 81

W poradni przyjmuje:

Lek. med. Joanna Podhajny - poniedziałek 6.00-10.00, środa 15.00-21.00, piątek 6.30-12.00

 

Poradnia Chirurgiczna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmują:

Lek. med. Wiesław Krzak - poniedziałek, wtorek, czwartek 7.00-14.30, piątek 7.00-12.50

Lek. med. Wojciech Buczek - środa 11.00-13.00

Lek. med. Tadeusz Chrzan - poniedziałek 14.35-18.35, czwartek 14.35-18.05

Lek. med. Wojciech Pogonowski - środa 7.00-10.00

 

Poradnia Chorób płuc i gruźlicy dla dorosłych

Rejestracja tel. 014 644 32 83

W poradni przyjmują:

Lek. med. Krystyna Gąsior - wtorek 10.00-14.30, 1 i 3 środa miesiąca 15.30-19.00

Lek. med. Krzysztof Laskowicz - czwartek 8.00-12.00

Lek. med. Waldemar Weryński - piątek 12.35-20.35

 

Poradnia Chorób płuc i gruźlicy dla dzieci

Rejestracja tel. 014 644 32 81

W poradni przyjmuje:

Lek. med. Teresa Kaczmarska - poniedziałek 15.00-19.00, wtorek 15.15-19.15, środa 7.00-11.00

 

Poradnia Diabetologiczna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmują:

Lek. med. Bernadetta Ostręga Dudek - poniedziałek 14.00-18.00, sroda 7.30-11.30 czwartek 11.05-15.05

Szkolenia pielęgniarskie - poniedziałek 11.25-19.00, środa 7.00-14.35, czwartek 7.00-14.35

 

Poradnia Endokrynologiczna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmuje:

Lek. med. Przemysław Kopeć - wtorek 10.00-14.00, środa 15.05-19.05, piątek 11.15-15.15

 

Poradnia Geriatryczna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmuje:

Dr n. med. Andrzej Radziszewski - poniedziałek 10.00-14.00, środa 11.00-15.00, czwartek  14.00-18.00

 

Poradnia Ginekologiczna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmują:

Lek. med. Zbigniew Chmura - poniedziałek 11.00-14.00

Lek. med. Lidia Zdanowska - wtorek 15.00-18.00, środa 11.00-14.00

Lek. med. Marek Woźniak - wtorek, środa 14.00-15.00

Lek. med. Piotr Kras - poniedziałek 10.00-11.00

 

Poradnia Ginekologiczna w Wietrzychowicach

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmuje:

Lek. med. Marek Woźniak - poniedziałek 12.00-16.00, czwartek 14.00-18.00, piątek 7.30-11.30


Poradnia Kardiologiczna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmuje:

Lek. med. Tomasz Kozioł - poniedziałek, piątek 15.00-19.00, czwartek 10.00-14.00

 

Poradnia Laryngologiczna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmują:

Lek. med. Marta Kopeć - poniedziałek 7.00-12.00, środa 7.00-13.00, czwartek 14.00-18.00

Lek. med. Maria Bielawska - wtorek 12.00-18.00, środa 13.00-16.00

Lek. med. Zbigniew Moroz - piątek 8.00-19.00

 

Poradnia Nefrologiczna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmują:

dr n. med. Maria Radziszewska - poniedziałek 14.00-18.00, środa 7.00-11.00, czwartek 10.00-14.00

 

Poradnia Neonatologiczna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmuje:

Lek. med. Maria Dyrkacz - piątek 7.30-11.30

Lek. med. Anna Blady Kotela - poniedziałek 7.00-11.00 (wizyty domowe), środa 14.00-18.00

 

Poradnia Neurologiczna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmują:

Lek. med. Barbara Chmura - poniedziałek 14.00-18.00, wtorek, czwartek 8.00-13.00

Lek. med. Iwona Iskrzak - 1 i 3 wtorek miesiąca 15.00-19.00, środa 7.00-16.00

Lek. med. Krzysztof Siudziński - poniedziałek 11.10-13.40, środa 7.00-13.00, piątek 7.00-13.30

Lek. med. Adam Grodkowski - środa 15.00-18.00

 

Poradnia Okulistyczna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmują:

Lek. med. Elżbieta Bochenek Skrzyniarz - poniedziałek 14.00-18.00, wtorek, środa 8.00-12.30,

Lek. med. Agnieszka Skalska Dziobek - piątek 8.00-12.00

Lek. med. Jacek Morelewski - poniedziałek, czwartek 7.30-14.00

 

Poradnia Ortopedyczna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmują:

Lek. med. Grażyna Kalita Słowik - poniedziałek 9.45-12.45

Lek. med. Marta Różańska - środa 7.00-16.00,

Dr n. med. Witold Bołtuć - piątek 7.00-16.00

Lek. med. Artur Korzec - wtorek 7.30-15.30

Lek. med. Sławomir Ulanecki - poniedziałek 14.00-20.00

Lek. med. Przemysław Bilski - czwartek 7.00-15.00

 

Poradnia Rehabilitacyjna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmują:

Lek. med. Piotr Budzyński - wtorek 11.00-13.00, czwartek 11.00-12.00

Lek. med. Grażyna Kalita Słowik - poniedziałek 07.15-09.45

Dr n. med. Marek Janicki - środa 13.00-18.00

 

Poradnia Reumatologiczna

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmuje:

Lek. med. Beata Turzańska - wtorek 15.30-19.30, środa 7.30-11.30, piątek 13.30-17.30

 

Poradnia Zdrowia Psychicznego

Rejestracja tel. 014 644 33 12

W poradni przyjmują:

Lek. med. Agnieszka Miłoś Zachara - poniedziałek, środa 7.00-17.00

Lek. med. Grzegorz Śnitek - poniedziałek 8.00-18.30, czwartek 7.00-15.00

Psycholog - Stanisława Waniołek - czwartek 11.30-14.30

Psycholog - Anna Błachuta - wtorek 8.30-10.30

Psycholog - Danuta Filipska - środa 12.30-14.00, czwartek 7.00-09.30

Psycholog - Beata Rokicka - wtorek 14.00-17.00, piątek 1 raz w miesiącu wg harmonogramu 16.00-20.00

Psycholog - Jacek Skrobot - piątek 1 raz w miesiącu wg harmonogramu 15.00-21.00

Psycholog - Elżbieta Wardzała-Gogola - środa 7.30-12.30

 

Poradnia Zakładowa

Rejestracja tel. 014 644 32 10

W poradni przyjmują:

Lek. med. Adam Grodkowski - środa 13.00-14.00

Lek. med. Marta Owczyńska - harmonogram pracy ustalany na bieżąco - brak stałych dni i godzin pracy

 

Obowiązuje od 1.09.2014