Preloader logo
Loga

Już pierwszy rok za nami!

1 stycznia 2018 r. minął rok od kiedy zaczęła funkcjonować Szpitala Przychodnia Rodzinna. Cieszymy się, iż udało nam się zaznaczyć swoją obecność na medycznej mapie naszego miasta i powiatu  i jesteśmy postrzegani jako miejsce z potencjałem, w którym chce się pracować.

Otwarliśmy przychodnię przyjazną pacjentom tym całkiem małym i tym trochę starszym. Mamy komplet lekarzy i pielęgniarek. Ale w ostatnim czasie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców zwiększyliśmy liczbę lekarzy pediatrów.

Naszą przychodnię wybiera coraz więcej osób. Wiemy, że nie byłoby naszego rozwoju bez lekarzy, personelu, a przede wszystkim wymagających pacjentów. Chcąc sprostać tym wszystkim wyzwaniom i pokonać wysokie poprzeczki, staramy się być coraz lepsi w tym, co robimy.

Dziękujemy Państwu za ten rok. Za to, że jesteście z nami. Mamy nadzieję, iż stale rozwijająca się i doskonalona placówka, spełnia Państwa oczekiwania.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #ffffff;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 100px;}