Preloader logo
Loga

Odznaczenia dla pielęgniarek

Drukuj

Minister Zdrowia dr n. ekon. Adam Niedzielski wyróżnił odznaką honorową „za zasługi  dla ochrony zdrowia” Panią Krystynę Cichą, Pielęgniarkę Koordynującą Przychodni Specjalistycznych.  Pani Krystyna Cicha związana jest związana z dąbrowskim szpitalem od 1985 r.  Jest to wyjątkowe docenienie jej ponad 40-letniej, niezwykle intensywnej pracy.

Odznaka honorowa „za zasługi dla ochrony zdrowia” stanowi najwyższe odznaczenie resortowe przyznawane przez Ministra Zdrowia za wybitne osiągnięcia na rzecz systemu opieki zdrowotnej i profesjonalne podejście do pracy na rzecz zdrowia pacjentów.

Natomiast Przewodnicząca Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych Zofia Małas odznaczyła Panią Dorotę Gleń, Pielęgniarkę Koordynująca Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii „brązowym odznaczeniem za zasługi dla samorządu pielęgniarskiego i położnych”. Pani Dorota Gleń rozpoczęła pracę w szpitalu w 1982 roku a od ponad 20 lat związana jest z Okręgowa Izbą Pielęgniarek i Położnych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #ffffff;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 100px;}