Preloader logo
Loga

Szpital w telewizji

Serdecznie zapraszamy Państwa do  obejrzenia Magazynu Medycznego TVP3 Kraków, którego odcinek został poświęcony  naszemu Szpitalowi. Premiera miała miejsce w środę 28 lutego 2018 r.  Istnieje jednak możliwość obejrzenia go ponownie już w niedzielę 4 marca 2018 r, o godz. 10:35    oraz w poniedziałek 5 marca 2018 r. o godz. 19:25.

Ekipa telewizyjna TVP 3 Kraków przedstawia reportaż o pracy personelu medycznego oraz  usługach świadczonych przez  naszą placówkę. Ma to miejsce w roku jubileuszu 50-lecia działalności Szpitala. Uroczystość oddania do użytku  budynków odbyła się 30 kwietnia 1968 roku, a otwarcie nowego szpitala miało zapewnić mieszkańcom  jak najlepszy dostęp do specjalistycznej opieki medycznej.

Choć Szpital osiągnął już  swoje półwiecze nie można powiedzieć, że spoczął na laurach. Wręcz przeciwnie – jest to dziarski 50 – latek, który cały czas podnosi jakość szerokiego wachlarza świadczonych  usług lecznictwa stacjonarnego oraz poradni specjalistycznych i jest wyposażany na bieżąco w najnowocześniejszy sprzęt.  Nie można tutaj także nie podkreślić znaczącej roli jaką odgrywa wysoko wykwalifikowany personel medyczny.

Nie tak dawno 1 stycznia 2018 r.  obchodziliśmy skromniejszy jubileuszu, bo 1 -roczny funkcjonowania Szpitalnej Przychodni Rodzinnej. Cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem, co daje nam bodziec do dalszej ciężkiej pracy celem zapewnienia najwłaściwszej opieki zdrowotnej dla naszym pacjentów. Dziękujemy Państwu za zaufanie.

Podnoszenie jakości świadczonych usług idzie w parze z modernizacją budynków. Na przestrzeni ostatnich lat Szpital znacząco zmienił swój wygląd. Najbardziej widoczną inwestycją jest z pewnością budowa bloku operacyjnego, przebudowa kaplicy, obecnie trwające prace przy modernizacji kotłowni szpitalnej a już w niedługim czasie rozpocznie się  budowa pawilonu zakaźnego przy oddziale  pulmonologicznym. W planach są również remonty wszystkich oddziałów szpitalnych wraz z doposażeniem w nowy sprzęt.

Wszystkie działania kierujemy w celu  zapewnienie wszystkim pacjentom przebywającym pod naszą opieką poczucia bezpieczeństwa, komfortu oraz przyjaznej, domowej atmosfery.

Odcinek Magazynu Medycznego można obejrzeć na  stronie internetowej TVP3 Kraków

 

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #ffffff;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 100px;}