Preloader logo
Loga

Wykonaj spirometrię, sprawdź czy zanieczyszczenia powietrza nie uszkodziły Twoich płuc

Drukuj

Już dziś w naszym szpitalu można skorzystać z bezpłatnych badań spirometrycznych w ramach Obchodów Dni Spirometrii w Polsce,  które odbywają się w ramach wieloletniej kampanii HealthyLungs for Life prowadzonej przez europejską organizacją European Lung Foudations a koordynowana w Polsce przez Federację. W tym roku hasłem kampanii jest „ oddychaj czystym powietrzem”, w naszym bardzo zanieczyszczonym kraju to hasło staje się bardzo aktualne i społecznie bardzo ważne. Co roku uczestniczy w akcji ponad 250 ośrodków w całej Polsce. Celem nadrzędnym akcji spirometrycznych  jest zwiększenie świadomości zdrowia oddechowego w społeczeństwie poprzez skłonienie Polaków do regularnych badań. Jak wiemy budowanie ruchu społecznego wokół tematyki zdrowych płuc i zdrowia oddechowego jest punktem wyjściowym do tworzenia zoptymalizowanych programów zdrowotnych i odpowiedniego pozycjonowania zdrowia oddechowego w polityce zdrowotnej Państwa.

Badania będą odbywać się w dniach 25,27,29 września 2017 r. w Poradni Pulmonologicznej, w godzinach od 8.00-15.00. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 14 644 32 83.

Zapraszamy również do lektury artykułów na temat zdrowia płuc.

Zanieczyszczenia powietrza a zdrowie

Wywiad dr Piotr Dabrowiecki

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #ffffff;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 100px;}