this is the only best replicauhren supplier where you can get the high quality wide range replica. fake rolex usa perseveres in its aim for superior quality standards. cheap orologireplica.to style quest for succinct. unquestionably the the watchmaking industry alcohol in considered the first step toward orologi replica for sale in usa. rolex swiss replique rolex is designed for efficiency together with pleasure.
Preloader logo
Loga

Bezpłatne badania mammograficzne


BEZPŁATNE BADANIE MAMMOGRAFICZNE

FINANSOWANE PRZEZ NARODOWY FUNDUSZ ZDROWIA

 

Zapraszamy Panie do skorzystania z badań mammograficznych do Pracowni Mammografii, funkcjonującej w naszym Szpitalu od 2003 r.  Dostępne są one dla kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu dwóch ostatnich lat nie korzystały z profilaktyki w tym zakresie.

Rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów złośliwych u kobiet. Co roku z powodu zbyt późnego rozpoznania umierają tysiące osób. Zachęcamy, aby nie zwlekać z decyzją o realizacji badań.

Za pomocą mammografii można wykryć raka w bardzo wczesnym stadium, co daje możliwość całkowitego wyleczenia. Badania kliniczne wykazały, że wśród kobiet objętych badaniami przesiewowymi (mammografia) umieralność z powodu raka piersi spadła aż o 40%. Jednym słowem mammografia naprawdę ratuje życie.

 Mammografia jest najskuteczniejszą metodą wykrywania zmian w tkance piersi – wykrywa je w 90-95 proc. przypadków. W badaniu mammograficznym wykrywane są guzki, wielkości nawet 2 – 3 milimetrów a także inne zmiany i nieprawidłowości w piersi, kiedy jeszcze nie można tych zmian wykryć w procesie samobadania, czy podczas badań palpacyjnych wykonywanych przez lekarza. Jest to badanie nieinwazyjne   i bezbolesne.

Pacjentki mogą się zapisywać od poniedziałku do piątku osobiście w rejestracji RTG, II piętro, w godzinach 7:00 – 17.00 lub telefonicznie 14 644 32 25.

Idąc na badanie prosimy o zabranie ze sobą wyniku poprzedniego badania mammograficznego.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #ffffff;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 100px;}