Preloader logo
Loga

Wsparcie Szpitala

W odpowiedzi na liczne zapytania mieszkańców powiatu dąbrowskiego, firm i instytucji o możliwość przekazania wsparcia finansowego lub darowizny  dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej,  informujemy, że wszelkie wsparcie w formie finansowej można  przekazywać na rachunek bankowy prowadzony w Banku Spółdzielczym w Dąbrowie Tarnowskiej  o numerze: 67 9462 0003 2001 0000 4053 0001, jako tytuł przelewu prosimy wpisać: „Darowizna dla ZOZ – Covid-19”.

W przypadku przekazywania darowizny rzeczowej przy przyjęciu będzie sporządzony Protokół Przekazania. Szczegółowe informacje można uzyskać     w Sekretariacie Dyrektora ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej – tel. 14 644 32 21 lub e-mailowo: sekretariat@zozdt.pl.

Już teraz pragniemy serdecznie podziękować wszystkim  za otrzymane wsparcie. Wierzymy, że dzięki Państwa  zrozumieniu i pomocy, będziemy mogli w dalszym ciągu realizować cele statutowe naszej palcówki na najwyższym poziomie.    

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #ffffff;background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 100px;}